Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jadę sobie

Posted on 2 m read

Ponad 24 tysiące osób na sami-wiecie-jakim portalu społecznościowym 'odgraża’ się, że „kiedyś wszystko pierdolną i wyjadą na Bali”. Ile myśli o tym naprawdę poważnie? Ja pierwszy krok już zrobiłam i niedługo wyruszam. To nie żart. Rzucam wszystko i jadę na Bali! No, prawie ;)

Po niemal roku próbowania wyjścia na prostą po moim prywatnym końcu świata, na który złożyło się wszystko naraz i jeszcze więcej, zdecydowałam się poszukać szczęścia dalej i wyjechać na kilka (?) miesięcy. Mówiąc najogólniej – w tak zwane 'pizdu’ ;) Konkretniej – do Azji Południowo-Wschodniej. Zacznę od Tajlandii, gdzie spędzę miesiąc lub dłużej począwszy od połowy listopada 2011, potem zamierzam odwiedzić Wietnam, Laos, Kambodżę, Malezję i Singapur- niekoniecznie w takiej kolejności. Ile mi to zajmie? Nie mam pojęcia. Szczegółowego planu ani biletu powrotnego nie mam. Kto wie, może nie wrócę nigdy? W końcu nigdzie mi się nie spieszy.

Nie wiem, czy ktokolwiek będzie zaglądał na tego bloga, ale pisanie to chyba jedyna rzecz, która sprawia mi jako taką przyjemność w ciągu ostatnich miesięcy, więc czemu by tego jakoś nie spożytkować? Przez długi czas pisałam tylko dla siebie. Do szuflady (czy lepiej zabrzmi 'do dysku twardego’?). O wszystkim i o niczym.  Ale tym nie mam sumienia nikogo katować. Chciałabym podzielić się ze światem relacjami z podróży, moimi obserwacjami i spostrzeżeniami na temat życia ludzi w różnych jego rejonach. A najpierw z przygotowań do wyjazdu. Niedługo pierwsza relacja- zza koła podbiegunowego, gdzie tymczasowo mieszkam.

(Tytuł posta za książką M. Filipczak- polecam!)

What do you think?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 Comments
 • pani_od_CyMBała
  27 lipca, 2011

  Brawo za dwa pierwsze kroki :D cieszę się na bloga :] szkoda że mi brakuje determinacji… i sama-wiesz-czego :/ będę siedzieć na 4ch literach i zazdrościć a ty włajażuj za nas obie :*

 • Artur Krawczyk
  26 lipca, 2011

  a wysyłasz pocztówki?:>

 • gonis
  26 lipca, 2011

  Brawo, świetny pomysł! :)
  Będę fanką tego bloga:)!!!

 • Edyta
  26 lipca, 2011

  Trzymam kciuki za udaną podróż :)

 • Joanna Jędrzejczyk
  25 lipca, 2011

  to byl takze moj plan w przypadku prywatnego konca swiata ktory jednak przesunal sie w czasie, bloga bede sledzic z wypiekami na twarzy bo podobna podroz planuje juz od dluzszego czasu, trzymam kciuki na pewno bedzie niesamowicie!!!